Pobiegli razem, ale osobno…

10-11 października wyruszyli na swoje ulubione trasy i pokonali 21,1 lub 11,5 km.

Po kilku słowach organizacyjnych, wspólnej fotografii przy pomniku księżnej Anny w Parku Strzegomskie Planty przy ul. Krótkiej – punktualnie o 15:00 mimo kapryśnej pogody mieszkańcy Strzegomia i okolic wyruszyli na trasy Półmaratonu i Biegu Piekarza.

Oczywiście wszystko odbywało się z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi oraz przepisami ruchu drogowego.

Chęć uczestnictwa w 3 edycji półmaratonu w Strzegomiu wyraziło 121 osób ( 78 mężczyzn i 43 kobiety ), 104 osoby dokonały opłaty wpisowej i tym samym otrzymają przygotowany przez organizatorów pakiet startowy w którym znajduje się:

Nie było nam dane spotkać się w jednym miejscu i pobiec wspólnie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy biegali nie tylko w Polsce, ale również w Europie oraz Australii.

Liczne grono biegaczy zjawiło się w Strzegomiu na wspólnym bieganiu ze Społecznością Biegową Strzegomska Dwunastka i to właśnie oni mogli pobiec po oficjalnych trasach Półmaratonu i Biegu Piekarza. Z zebranych na gorąco wrażeń wiemy, że były udane debiuty i wybiegano świetne wyniki. Wszystkim składamy ogromne gratulacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

GALERIA AUTORSKA – SEBASTIAN TYNIECKI GALERIA AUTORSKA – MICHAŁ RYSZAWY GALERIA AUTORSKA – PRACOWNICY ARYZTA RELACJA PATRONA MEDIALNEGO Radio Sudety 24

 

Każdy uczestnik w Wirtualnym 3. Aryzta Półmaratonie Strzegom mógł rejestrować dowolnym urządzeniem dowolną aplikacją – Endomondo, Strava, Garmin, Suunto, Polar… ważne, aby była możliwość przesłania wyeksportowanego pliku .gpx lub .tcx albo zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg z widocznym dystansem i czasem.

Przesłane dane muszą zawierać informacje takie jak: trasa, pokonany dystans, data, czas biegu oraz opcjonalnie dwa zdjęcia z trasy biegu. Wyeksportowane pliki, zrzuty/pliki, zdjęcia należy przesłać do 12.10.2020 r. do godz. 23.59 na adres mailowy wirtualny@super-sport.com.pl

CZEKAMY NA WASZE WYNIKI

Pakiety wysłane będą w ciągu 2 tygodni od zakończenia biegu.
Koszt wysyłki ponoszą Organizatorzy.

 

Z biegowym pozdrowieniem – Szef Biura Zawodów
Edward Fedyczkowski

 

Materiały dzięki
Sebkowe KADRY
Źródło informacji
Aryzta Półmaraton Strzegom FB
Back to top button